Десерт

Сорбет із помідорів

Сорбет із помідорів

Сорбет із помідорів Сорбет із помідорів

Category – десерт
Сорбет из помидоров
Сорбет из помидоров

СКЛАДОВІ

  Починайте готувати за 4 години до подачі

  • 600 г дуже стиглих помідорів
  • 4 гілочки базиліка
  • 2 ст. л. оливкової олії «екстра вірджин»
  • коричневий цукор демерара
  • сіль

  Сорбет из помидоров

  КРОКОВИЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ

  1. На помідорах зробіть хрестоподібний надріз, опустіть у окріп на 30 сек., обдайте холодною водою, зніміть шкірку. М'якуш розріжте на четвертинки, видаліть насіння і обсушіть. Подрібніть блендером у пюре.
  2. Додайте в томатне пюре оливкову олію і цукор за смаком (можете зробити сорбет майже нудотним або зовсім несолодким), посоліть і збивайте 5 хв. Перелийте пюре в широкий пластиковий контейнер з невисокими бортиками, щоб шар пюре не перевищував 4-5 см. Поставте в морозильник на 4 години, і кожну годину злегка збивайте вилкою, щоб не утворювалися великі кристали льоду.
  3. Залиште кілька листочків базиліка для прикраси, решту дрібно порубайте. За кілька хвилин до подачі вийміть сорбет із морозильника та залиште при кімнатній температурі. Потім сформуйте кульки ложкою для морозива і розподіліть креманками. Посипте рубаним базиліком і прикрасьте листочками.

  Порада гастронома
  Нашому кухареві спала на думку відмінна ідея – подати томатний сорбет не в креманках, а в маленьких помідорах. Він зрізав у них «кришечки», гострою ложкою вийняв насіння та перегородки та поклав по кульці сорбету всередину. Таким чином дуже зручно подавати сорбет не так на десерт, як як гарнір до м'яса або овочів. Сорбет из помидоров
  Господині на замітку

  Кажуть, що перший сорбет подав Ісаак Аврааму – це було козяче молоко, змішане зі снігом. У Стародавньому Єгипті найпочеснішим гостям фараонів підносили срібні кубки, заповнені наполовину снігом, наполовину фруктовим соком. У нашому глибоко цивілізованому світі у гори за сорбетом йти не обов'язково, вистачить холодильника.

  Back to top button