Друга страва

Стейк із телятини «Ніжний»

Стейк із телятини «Ніжний»

Стейк із телятини «Ніжний» Стейк із телятини «Ніжний»

Category – друга страва
Стейк из телятины «Нежный»
УЧАСНИК
КОНКУРСУ
Все на пікнік! x

СКЛАДОВІ

  • Перець солодкий – 1-2 шт. (за смаком)
  • Перець чилі без насіння – 1/2 шт.
  • Сіль – 2 ст. л. без верху (за смаком)
  • Перець чорний – 2 ст. л. (за смаком)
  • Оливкова олія – 5 ст. л.
  • Телятина (товстий край) – 5 кг
  • Соус-маринад Kikkoman Teriyaki – 750 мл
  • Цибуля біла — 0,6 кг.
  • Спеції – за бажанням

Стейк из телятины «Нежный»

КРОКОВИЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ

Крок 1

Стейк из телятины «Нежный»
Приготувати маринад, для цього цибулю очистити і порціями за допомогою блендера перетворити на кашку. Перець болгарський та чилі вимити, очистити від насіння, подрібнити. Цибуля та перець змішати. У цю суміш влити 100 мл соусу маринаду Kikkoman Teriyaki. Перемішати. Дати настоятися 10-15 хвилин.

Крок 2

Стейк из телятины «Нежный»
М'ясо порубати поперек волокон на порційні шматки завтовшки не менше двох з половиною сантиметрів так, щоб товщина шматка була однакова з усіх боків (мені порубали на ринку). Кожен стейк змастити оливковою олією, як би втираючи її. Посолити та поперчити меленим чорним перцем. Потім кожен стейк щедро намастити підготовленим маринадом (кашицею).

Крок 3

Стейк из телятины «Нежный»
Скласти всі стейки в контейнер, заливаючи кожен шар соус-маринадом Kikkoman Teriyaki. Стейки маринувалися пару годин, тому що телятина була молода (час на дорогу та підготовку вугілля!).

Крок 4

Стейк из телятины «Нежный»
Для правильного приготування стейку первинна температура гарячої поверхні повинна бути якомога вищою. Викласти стейки на сильно розігріті ґрати та обсмажити їх протягом 1-2 хвилин. Перевернути решітку і обсмажити протягом 1-2 хвилин. Повторити кілька разів.

Крок 5

Стейк из телятины «Нежный»
Далі смажити стейк за меншої температури до потрібного ступеня готовності.

Крок 6

Стейк из телятины «Нежный»
Готовим стейкам дати відпочити без вогню 3-4 хвилини, щоб усі соки змішалися. Приємної вечірки з Kikkoman Teriyaki та насолоди смаком! Стейк из телятины «Нежный»
Господині на замітку

З соусом-маринадом Kikkoman Teriyaki стейки вийшли дуже ніжні, соковиті та ароматні. Цей соус ідеально підходить для приготування стейків. Додатковими спеціями ми не користувалися, бо маринад їх вже містить!

Back to top button