Напій

Домашній йогурт у мультиварці

Домашній йогурт у мультиварці

Домашній йогурт у мультиварці Домашній йогурт у мультиварці

Category – напій

Чи можна готувати домашній йогурт у мультиварці? Цілком, якщо в кухонному приладі є спеціальна функція. Будьте готові до того, що домашній йогурт відрізнятиметься від магазинного і за консистенцією, і за смаком. На краще, зрозуміло! По-перше, домашній йогурт виходить густішим, оскільки він термостатний. По-друге, смак його ніжніший і приємніший. Ну і, нарешті, не можна не відзначити, що домашній йогурт – натуральний, тому корисніший. Адже що б там не обіцяли нам виробники цього кисломолочного продукту, до нього неодмінно додають щонайменше ті чи інші штучні речовини, що сприяють більш тривалому зберіганню. Тому готуйте домашній йогурт у мультиварці та радуйте близьких смачним корисним продуктом!

Домашний йогурт в мультиварке

СКЛАДОВІ

  • Молоко – 1 л
  • Натуральний йогурт – 3 ст. л.

Домашний йогурт в мультиварке

КРОКОВИЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ

Крок 1

Домашний йогурт в мультиварке
Підготувати мультиварку та інгредієнти. Обов'язково переконайтеся, що у вашому приладі є спеціальна функція приготування домашнього йогурту. Або цей варіант якимось чином обумовлений в інструкції.

Крок 2

Домашний йогурт в мультиварке
У режимі “Мультиповар” при 160 ° С закип'ятити молоко. Дати охолонути. Температура молока має бути близько 37 °С. Тобто, якщо ви опустите в неї палець, воно буде приємно теплим. Видалити з молока пінку.

Крок 3

Домашний йогурт в мультиварке
Натуральний йогурт трохи збити виделкою. Продовжуючи збивати вилкою або віночком, влити його в молоко. Молоко та йогурт мають з'єднатися максимально повно.

Крок 4

Домашний йогурт в мультиварке
Закрити кришку мультиварки. Готувати в режимі Йогурт протягом 6 годин або стільки, скільки передбачено в інструкції до вашого кухонного приладу. Обов'язково перевірте цю інформацію!

Крок 5

Домашний йогурт в мультиварке
Перевірити домашній йогурт на готовність. Пам'ятайте, що він повинен мати щільну однорідну консистенцію. Якщо йогурт рідкий, його слід готувати в тому ж режимі ще 1-2 год.

Крок 6

Домашний йогурт в мультиварке
Домашній йогурт готовий. Подайте його на стіл із нарізаними фруктами або ягодами, варенням або джемом, посипавши подрібненими горіхами. Додавати в йогурт цукор чи мед, вирішуйте самі. Домашний йогурт в мультиварке
Корисна порада

Домашній йогурт не підлягає довготривалому зберіганню, тому постарайтеся з'їсти його протягом одного-двох днів. Зберігати цей кисломолочний продукт необхідно лише у холодильнику.

До речі

Домашній йогурт у мультиварці слід готувати з гарного незбираного молока, обов'язково пастеризованого. Стерилізоване, «довгограюче» точно не підійде.

Back to top button