Суп

Суп з вакамі в японському стилі в мультиварці

Суп з вакамі в японському стилі в мультиварці

Суп з вакамі в японському стилі в мультиварці Суп з вакамі в японському стилі в мультиварці

При слові “водорості” особисто у мене в голові виникає три страви – салат з вакамі та огірком, корейський суп мієккук та японський місо-суп. Традиційний японський місо-суп передбачає (крім, власне, місо і ваками), лише кілька основних інгредієнтів — тофу, гриби натяку та бульйон на основі стружки з тунця кацуо. Однак, не всі ці компоненти є в наших реаліях. На щастя, самі японці теж часто відступають від канону, і додають у суп картоплю, моркву, та інші звичні нам овочі. Цей суп (з різними варіаціями) я варю хоча б раз на тиждень уже протягом кількох років. Допускається замінювати або доповнювати морквину дайконом або пекінською капустою (білою м'ясистою частиною) або броколі, використовувати рис замість анеллі, або не використовувати один або кілька компонентів зовсім. Можна навіть не класти місо, а замінити його невеликою кількістю соєвого соусу.

Суп с вакаме в японском стиле в мультиварке УЧАСНИК
КОНКУРСУ
Скарби моря для здоров'я та краси x

СКЛАДОВІ

  • вода 600 мл
  • Вакамі 2 ст.л.
  • опеньки 4 ст.л.
  • морквина 0.5 шт.
  • анелі або рис 2 ст.
  • місо 1 ст.л.

КРОКОВИЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ

Крок 1

Заливаємо у мультиварку воду. Якщо варимо на плиті, доводимо воду до кипіння.

Крок 2

У воду кладемо жменю сухих водоростей вакамі, кілька жменей опеньків (заморожених або свіжих), половину невеликої моркви, нарізаної півкругами, або в японському стилі-квітами.

Крок 3

Варимо на програмі для рису (якщо варимо у мультиварці), або 12 хвилин у скороварці, або 20 хвилин на плиті (до готовності овочів).

Крок 4

У готовому супі розчиняємо пасту місо (регулюйте кількість пасти на свій смак), після чого суп не кип'ятимо. Місо-паста солона, тому додавати солі не потрібно. Але якщо ви вирішили не додавати місо, додайте в суп пару столових ложок соєвого соусу або посоліть.

Back to top button