Закуска

Чіпси в мікрохвильовій печі за 10 хвилин!

Чіпси в мікрохвильовій печі за 10 хвилин!

Чіпси в мікрохвильовій печі за 10 хвилин! Чіпси в мікрохвильовій печі за 10 хвилин!

Category – закуска
Чипсы в микроволновке за 10 минут!

СКЛАДОВІ

  • Картопля
  • Сіль
  • Перець
  • Приправа

Чипсы в микроволновке за 10 минут!

КРОКОВИЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ

Крок 1

Картопля потрібно нарізати на тоненькі кружечки. Для нарізки можна використовувати ніж або спеціальну тертку.

Крок 2

Далі слід промити картоплю у холодній воді. Інакше його потім буде неможливо відокремити від посуду чи паперу. Для промивання краще використовувати друшляк.

Крок 3

Після промивання необхідно трохи почекати, доки вода повністю стіче. Тарілочку з мікрохвильовки, що крутиться, накрити папером для випічки і викласти на неї скибочки картоплі. Якщо немає паперу для випічки, то картопля можна викласти просто на тарілку.

Крок 4

Поставити в мікрохвильову піч, включити на повну потужність. Як тільки чіпси почнуть «коричневіти», мікрохвильову піч відразу вимкнути. Головне не проморгати цей момент, тому що, якщо вимкнути раніше, вони будуть не хрусткими, якщо пізніше – підгорять. Час приготування буде в межах 2-10 хвилин, залежно від порції. Сіль, перець, приправи додавати за смаком. Чипсы в микроволновке за 10 минут!
Господині на замітку

Це, мабуть, найшвидший і найпростіший рецепт приготування домашніх чіпсів. А найголовніше – чіпси без будь-яких добавок, 100% натуральний продукт. Досягти цього нам допоможе мікрохвильова піч. Чіпси виходять дуже смачні. Для їх приготування потрібно лише 10 хвилин.

Back to top button